مشاوره خانواده

خانواده به عنوان مکانی برای پرورش ذهن و تفکرات و روحیات افراد در تمامی ادوار از مهمترین کانون های زندگی افراد بوده و زن و مرد با اقدام به عقد نکاح و ازدواج این کانون را ایجاد کرده و به آن رسمیت می بخشند.

از بدو تشکیل جوامع انسانی در اقصی نقاط کره زمین، همواره اهمیت و جایگاه خانواده مد نظر بوده و افراد برای پاسداری از آن دست به اقدامات مختلف می‌زدند.

با گذشت زمان و بر اثر گسترش جوامع و بروز مشکلاتی در سطوح خانواده ها ، بشر به فکر حل مشکلات موجود در خانواده افتاد و همین تفکر باعث بوجود آمدن موضوعاتی مانند طلاق، جدایی و … به میان آمد.

امروزه درگیری های پیرامون خانواده از شایع ترین و پر مراجعه ترین موضوعات حقوقی بوده و به دلیل حجم مراجعه کنندگان آن نظامی جدا برای پیگیری آن در نظر گرفته شده است.

در این میان نقش و اهمیت یک مشاور متخصص و ماهر در امر خانواده است که راهگشا و روشن کننده فرایند پیگیری برای فرد مراجعه کننده می باشد و در موضوع حقوق خانواده تخصص و مهارت وکیل از مهم ترین و اثر گذارترین مباحث بوده و می توان آن را اهرم اصلی اعاده حق دانست.

در بیان کلی حقوق خانواده متشکل از موضوعاتی مانند طلاق، نفقه ،مهریه و…. می باشد و افراد در صورت وجود هرگونه درگیری درباره هر یک از این موضوعات می توانند به مراجع قانونی مراجعه نموده درخواست اعاده حق کنند.

مجموعه ی حقوقی عدل گو مفتخر به داشتن متخصص ترین و ماهر ترین وکلای حقوق خانواده در ناحیه ی غرب تهران بوده و بادارا بودن کادری مجرب اقدام به ارائه ی کامل ترین مشاورات خانواده می کند
افتخار ما پاسخگویی شبانه روزی به پرسش های شما می باشد

در صورت بروز هرگونه ابهام یا پرسش با شماره های مجموعه حقوقی عدل گو تماس حاصل فرمایید.

تماس
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/adlgooco/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home3/adlgooco/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/adlgooco/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/adlgooco/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51