مشاوره حقوقی اینترنتی و آنلاین + جواب فوری

مشاوره حقوقی اینترنتی و آنلاین : یکی از موهبت های عصر تکنولوژی، برقراری ارتباط بدون حضور در زمان و مکان مشخصی میباشد. امروزه افراد جامعه میتوانند در هر زمان و مکانی از خدماتی از جمله مشاوره های حقوقی بهرمند شوند. اینک در صدد آن هستیم تا در این مطلب از مزایای مشاوره حقوقی اینترنتی برای خوانندگان محترم گفته شود.

امروزه به دلیل توسعه روزافزون ارتباطات اینترنتی و به وجود آمدن برنامه های متنوع و متفاوت از جمله اینستاگرام ، باید اذعان داشت که خدمات حقوقی از این تغییرات بی نصیب نمانده است و وارد حوزه جدیدی در مورد ارایه اطلاعات حقوقی شده است.

فایده ارایه خدمات حقوقی در بستر فضای مجازی

برای افراد جامعه ای که در عصر امروز با تمام فناوری موجود زندگی میکنند ، بهره گیری از مشاوره حقوقی اینترنتی و آنلاین در حد بسیاری مفید می باشد که عبارتند از:

  • در هر زمانی که فرد متقاضی اراده کند و قصد به دست آوردن اطلاعات حقوقی داشته باشد ، فقط کافی است که به اینترنت دسترسی داشته باشد تا مشکل حقوقی او برطرف شود.
  • فرد در هر مکانی با هر مقدار مسافتی که با مراکز مشاوره حقوقی معتبر داشته باشد ، میتواند از خدمات حقوقی آنها بهرمند شود.
  • بسیاری از هزینه هایی مانند ایاب و ذهاب فرد متقاضی کاسته میشود.
  • در وقت فرد متقاضی مشاوره حقوقی بسیار صرفه جویی میشود بطور مثال بدون آنکه در ترافیک شهر معطل شود و باعث خستگی وی شود، میتواند در سریعترین وقت ممکن از خدمات حقوقی بهرمند شود.

مشاوره حقوقی اینترنتی

معایب پیش بینی شده در ارتباط با مشاوره های حقوقی

عیب مهمی که مشاوره های حقوقی در بستر اینترنت دارد ، وجود افراد سودجویی میباشد که از این فرصت پیش آمده کمال استفاده را انجام میدهند که میتوان به مواردی اشاره کرد:

  • افرادی از سوی مراجعی که در حوزه سایبری فعالیت دارند، گزارش شده اند که بدون اینکه مدارک معتبر در خصوص وکالت داشته باشند اقدام به مشاوره افراد میکنند که سبب میشود که افراد متقاضی مشاوره به ناکجا آباد هدایت شوند.
  • افرادی اقدام به کلاهبرداری در این زمینه انجام داده و مبالغ هنگفتی را دریافت میکنند در حالی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند.

هزینه مشاوره حقوقی اینترنتی و آنلاین

تصور عموم مردم بر این است که هزینه مشاوره حقوقی آنلاین نسبت به هزینه مشاوره حقوقی بصورت حضوری یا تلفنی بسیار ناچیز است در حالی که باید این باور غلط را از ذهن مردم جامعه زدود. در برخی مواقع مشاهده شده است که هزینه مشاوره حقوقی بصورت آنلاین و در بستر فضای مجازی ، برابری با هزینه های مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی میکند.

بنابراین نباید بر این باور بود که مشاوره های حقوقی بصورت برخط هزینه های ناچیزی دارند زیرا در هر صورت فرد متقاضی از دانش و تجربیات و اطلاعات حقوقی کارشناس حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری استفاده میکند و این امر مستلزم این است که هزینه لازم جهت ارایه این خدمت را بپردازد.

موسسه حقوقی عدل گو

در راستای مشاوره حقوقی آنلاین و برخط ، موسسه با سابقه عدل گو در این زمینه ید طولایی دارد و خدمات بسیار عالی در خصوص دعاوی حقوقی،کیفری،خانواده،امور حسبی و دعاوی املاک دارد و افراد متقاضی میتوانند با ارتباط برقرار کردن با وکلای مجرب این موسسه ، از مشکلات حقوقی پیش آمده رهایی پیدا کنند و در پناه امن قانون بیاسایند.

به همین منظور از افرادی که دارای مشکلات حقوقی گرفتار شده اند، ضمن حفظ آرامش خود دعوت میشود که با مراجعه به سایت عدل گو و همچنین آدرس اینستاگرامی آن، مشکلات خود را با وکلای امین و متخصص این موسسه در میان بگذارند. باشد که این موسسه بتواند با یاری خداوند متعال شما عزیزان را به حل مشکلات شما کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *