مشاوره امور کیفری

به بیانی ساده ، حقوق کیفری موضوعاتی نظیر جرایم سایبری ، کلاهبرداری ، دزدی ، خیانت در امانت ، تهدید ، توهین ، سرقت و نظایر آنها را شامل می شود و رسیدگی به آنها شرایط و ضوابط خاص خود را داراست که به طور خلاصه به آن می پردازیم.

در تمامی جوامع بشری با هر سطحی از پیشرفت علم و دانش و تکنولوژی در سطح جامع همواره وجود افراد قانون شکن و متجاهر متجاوز از دغدغه های قابل تأمل در هر جامعه به شمار می رود .

وجود رفتارهای ضد قانون در میان افراد هر جامعه باعث از هم گسیختگی اعتماد میان افراد جامعه می گردد و عدم وجود اعتماد میان افراد باعث بروز کشمکش و اختلافات می گردد. با بروز اختلافات در جامعه نیاز به یک فرد دارای صلاحیت و تخصص برای حل این مشکلات مورد توجه قرار گرفته است.

پرونده های کیفری همواره از مهمترین و پیچیده ترین موضوعات مطرح در دنیای حقوق بوده و به دلیل دارا بودن شاخه ها و شعبات گسترده در دنیای حقوق کیفری ، نیازمند تخصص و مهارت به روز است.

حضور مشاورین متخصص در تمامی ادوار از مسائل حائز اهمیت بوده و همواره چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم بر مسائل پیشه رو تاثیر داشته اند. مشاورین امور کیفری معمولاً وکلا و یا فارغ التحصیلان رشته حقوق کیفری می باشند که با شرکت در آزمون مشاورین و کسب مدرک مشاوره خود اقدام به ارائه مشاوره به افراد در جامعه می پردازند.

مجموعه ی حقوقی عدلگو مفتخر به داشتن مجموعه‌ای از وکلای متخصص و کاربلد در موضوعات کیفری می باشد.
گروه وکلای عدلگو افتخار ارائه ی تخصصی ترین و کامل ترین مشاوره های حقوقی اعم از کیفری ، حقوقی ، ملکی و غیره به دست متخصص ترین وکلای شهر تهران را داراست و این افتخار مرهون تلاش و کوشش و پشتکار شبانه روزی وکلای این مجموعه است.

در صورت بروز هرگونه ابهام یا پرسش با شماره تماس های مجموعه ی عدلگو تماس حاصل فرمایید .افتخار ما پاسخگویی ۲۴ ساعته به پرسش های شماست.

تماس