مشاوره امور ملکی

مشاوره امور ملکی : از ابتدای شروع زندگی انسان، بشر به دنبال فراهم سازی بنایی برای سکونت و حفاظت از خود و خانواده ی خویش بوده و از ابزار آلات اولیه مانند چوب و سنگ استفاده می کرد تا بنایی را فراهم سازد.

اعمال و رفتار های سودجویان در هر زمان باعث بوجود آمدن رشته هایی مانند حقوق و موضوعاتی مانند احقاق حق در میان اذهان عمومی شد.

با گذشت زمان و احساس نیاز افراد به مشاوره در انجام امور مختلف زندگی باعث شد تا افراد متخصص در امور مختلف به شغل مشاوره روی آورند و به کمک افراد بشتابند.

یکی از زیر شاخه های پرکاربرد در امور مشاوره، مشاوره ی حقوقی است که به طور تخصصی فارق التحصیلان رشته ی حقوق وارد حیطه ی آن می شوند.

مشاوره-امور-ملکی

مشاوران حقوقی ملکی به طور خلاصه از متخصصان یکی از شاخه های حقوق خصوصی هستند. مشاوران در این حیطه به توضیح و شرح دهی شرایط ملک و…پرداخته و حتی الامکان به  متخصص ترین وکلا در زمینه ی پرونده ی مورد نظر ارجاع خواهند داد.

فارق التحصیلان حقوق در ایران با شرکت در آزمون مشاوران و کسب مدرک آن میتوانند به ادای مشاوره حقوقی طبق اقدام کنند.

مجموعه ی عدل گو مفتخر است به داشتن ماهر ترین و متخصص ترین مشاوران ملکی در سطح ناحیه و ارائه ی جامع ترین مشاوره های حقوقی در زمینه های متعدد  و این افتخار با تلاش های شبانه روزی و مطالعات روزمره ی وکلا و مشاوران مجموعه عدل گو میسر گردیده است.

مجموعه ی عدل گو با انجام مشاوره های شبانه روزی و  24 ساعته در سطح کشور مفتخر به دارابودن کادر مجرب حقوقی و مشاوره بوده و با کارنامه ی درخشان عملکردی خود ، ماه تابان دنیای حقوق به شمار می رود.

در صورت بروز هرگونه پرسش و یا ابهامی با تماس حاصل فرمایید.