مشاوره امور حسبی

مشاوره امور حسبی : در دنیای امروز با توجه به تغییرات و پیشرفت های روز افزون جهان، موضوعاتی در ذهن صاحبان قدرت و قانونگذاران پدید آورده که همواره بعنوان چالشی بر سد راه آنان و در عین حال بعنوان سکوی پرتابی برایشان بوده و آنان را ملزم به بروز بودن و همخوانی با روز جامعه می دارد.

اولین بار قانونگذار درباره ی  امور حسبی در حدود 80 سال پیش صحبت نموده و  در مجموع  به بیان قوانین لازم الاجرا و اجرای آن توسط حاکم زمان خود پرداخته و به دلیل دارایی لغات ثقیل و سنگین رایج در آن زمان بعلاوه  تغییرات رخ داده در طول زمان همگی دست به دست هم داده تا از کیفیت این مجموعه قوانین بکاهد

حاکمان آن دوره میبایست با توجه به وضعیت موجود در جامعه ی خود به وضع این قوانین میپرداختند و امروزه نیز مجلس شورای اسلامی که به عنوان قانونگذار شناخته می شود، وظیفه ی این امر را برعهده دارد.

مشاوران در تمامی ادوار از افراد دارای تاثیرگذاری و نقش آفرینی در جامعه به شمار می رفتند و امروزه نیز نقش مهمی را ایفا می کنند. مشاوران امور حسبی در تمامی دوران از متخصص ترین و ماهرترین مشاوران موجود در هر جامعه به شمار می رفتند.

مشاوره امور حسبی

در امور حسبی همواره  تخصص و مهارت مشاور راه گشای موضوعات بوده  و ما مفتخر به داشتن متخصص ترین وکلای تهران در امور حسبی می باشیم و این افتخار نتیجه ی تلاش شبانه روزی و بی وقفه ی گروه عدلگو می باشد. گروه عدلگو با دارا بودن سالها تجربه ی درخشان و پر افتخار در راستای همیاری و کمک رسانی هرچه بیشتر به تمامی اقشار با هدف نیل به حقوق اعضای جامعه به فعالیت می پردازد.

در صورت بروز هرگونه سوال و ابهام درمورد امور حسبی با  شماره تماس های ذکر شده در سایت گروه عدل گو تماس حاصل فرمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی امور حسبی به مطالب موجود در سایت مراجعه نمایید.